*** 37.KLASA SREDNJE VOJNE ŠKOLE KoV - SARAJEVO ... Beograd - Zadar - Banja Luka - Karlovac - Kruševac  ***

 

 

pogledajte blog

 

 

POČETAK ŠKOLOVANJA

 

 

 

 

 

 

 

 

kontakt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bataljon je brojao osam pitomačkih vodova.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.vod

komandir voda: por. Mandić Dane.

pitomci:
Avdović Midhad
Bašić Aron
Božović Gojko
Djakovski Trajč
Filipović Jovica
Gajić Darko
Gligorić Milan
Hadžiselimović Almir
Halilović Mujo          Iljukić Goran
Kocev Joce
Kuzmanov Toni
Milanović Saša
Mirčeski Toni
Osmani Arsim
Pavlović Goran
Radjenović Dragan
Rahimi Bahri
Rakić Igor
Razić Branko
Ristić Goran
Rodić Mile
Savić Dejan
Šehić Nedžad
Simić Goran
Sofić Samir
Sović Enes
Stamenović Dragan
Stojanović Ivan
Tonić Ivan
Uzarević Vladica
Vulićević Miroslav
Zavišić Bojan
spisak napisao Stojanović Ivan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.vod :

 Ajdinović Almir,
Andjelković Goran,
Brkić Ivica, 
Crnalić Admir,
Dragojević Zeljko,
Grozdanovski Nenad,
Jokanović Dragoljub,
Hasanović Fikret,
Hasanović Muamer,
Kothenc Tibor,  
Kosić Igor,
Krivokuca Robert,
Marić Goran,
Mančić Nenad,
Mujdžić Asim,
Petrov Kiro,
Ristić Goran,
Simić Josip,
Simonovski Aco,
Stanišić Bojan,
Stanković Željko,
Stojanović Nenad,
Stojković Dobrica,
Sprotiva Almir,
Skeledžić Ante, 
Strusa Kristijan Ivan,
Trumić Nevres,
Vasić Goran, 
Vučićević Dejan,
Vukomanović Nenad,
Zanplong Milan,
Živić Aleksandar,
Zunko Zvonko, 

poslao: Nenad Mančić

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. vod

 komandiri: kap. Beronja Milan, por. Milosavljevic Dragan i kap.Božović Radoš,

 pitomci:

Arsenkov Danijel,
Beganović Nerkes,
Bukovski Dražen,
Cerovac Draženko,
Drobnjak Branko,
Dragić Miloš,
Djukić Zoran,
Gaković Žarko,
Grkić Aleksandar,
Hasani Arben,
Husić Safet,
Jovanović Miloš,
Jašarevic Safet,
Jašić Aleksandar,
Muharemović Elvedin,
Mikolčić Mihael,
Milanovski Djordji,
Miletić Stojan,
Mitkovski Zlatko,
Nikolić Dragan,
Pajić Jasmir,
Petrović Zoran,
Petrović Vladan,
Perić Zlatko,
Pozderović Nermin,
Rakić Dejan,
Ristovski Marjan,
Ristić Goran,
Stojkov Andjelko,
Vajić Zdravko,
Vuković Jelenko,
Šaćirović Medzid,
Šandar Ljubiša.
 

spisak voda poslao:Vajić Zdravko,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. vod

K-dir voda  u 1. god.  Ramić Esad. u 2.  Živković Vladeta,.

 pitomci:
Urošević Aleksandar
Čeljuska Antun
Stanojević Dejan
Rozic Igor
Vranković Sanjin
Injac Božidar
Asčić Juro
Sakotić Milorad
Aleksov Gorančo
Naskovski Saško
Musić Šemso
Aleksovski Marjan
Mladenović Aleksandar
Kicara Dževad
Vuković Ivan
Radušinović Miodrag
Milić Slaviša
Kozica Ervin
Ljevaković Elmir
Vojić Muhamed
Vulić Zoran
Stević Danijel
Radojević Rade
Tosić Saša
Palamarević Aleksandar
Vasiljević Tomislav  Omić Amir

.........
poslao: Vuković Ivan

 

        SVŠ KoV   VP 2416  SARAJEVO -37. KLASA (1988-92)  

              


Predrag Mitić 1.vod

123 4 5 6

sl. 1-3: Predrag Mitić - prve pitomačke slike. sl. 4: 1.vod - na školskom brodu Galeb, jul 1989.g: gornji red s leva na desno: Plakoli Muhamed, Miodrag Stanković, Goran Bogdanović, Radosavljević Dalibor, Angeloski Boban, Bojić Slobodan, Živković Bojan, Predrag Mitić, Goran Zavodnik, Ćurčić Goran, Jovanović Dejan, Turkić Edin, Peševski Sašo, Mikica Milošević,  Hatema Mejdin sl. 5: Spisak 1.voda.    sl. 6:  Radost prvom činu - stoje: Sašo Peševski, Bojović Slobodan, Predrag Mitić, Bjelić Sanib, Vladan Davidović, Mendo Jagurinoski, Zoran Randjelović,  Jovan Jelenković  i Arifi Bekim. čuče: Saša Gečić, Goran Živanović, Dimitrijević Dejan, Lubenović Senad i Hatema Mejdin.

78910111213

sl. 7 i 8: Predrag Mitić - poseta majke u Sarajevu. sl. 9: Takmičaraka diploma za 1.vod. sl. 10: Trening sl. 11 i 13: Predrag Mitić - Sarajevo i Kruševac.

14151617181920

 21222324252627

  sl. 21: sarajevski suvenir koji se čuva. sl. 22: Spisak pitomaca smera ABHO Kruševac.  sl. 23: Posveta na knjizi - povodom 22.decembra Dana JNA. sl. 24 - Pozivnica za Proslavu 44-te godišnjice CVŠ KoV Sarajevo. sl. 25 - Ugovor SVŠ KoV.  sl. 26-27 - Na kraju logorovanja.

 


Vladan Davidov, 1.vod

123456

sl. 1: Vladan Davidović, Miki Stanković   sl. 2: : Dalibor Radosavljević, Vladan Davidović,  Sasa Gečić ... sl. 3:  Završno logorovanje na Pazariću na kraju 2.godine: Dragan Stojadinović (okreće ražanj), Saša Gečić , Mikica Milošević,Zoran Randjelović, Predrag Mitić Peca, Keleštura Mensud, Muhamed Pljakoli, Miki Stanković, Dalibor Radosavljević, Milanović Dušan, Hatema Mejdin, Vladan Davidović, Hadžic Suljo, Mendo Jagurinoski sl. 4:  Dragan Stojadinović, Predrag Mitić, Vladan Davidović, Sašo Peševski, Dejan Jovanović, k-dir Majher Zvonko sl. 5: :  Dragan Stojadinović , Vladan Davidović, Dalibor Radosavljević... sl. 6: Dragan Stojadinović, Vladan Davidović, Dalibor Radosavljević.

7891011

sl. 7:  Dragan Stojadinović, Dejan Jovanović, Vladan Davidović. sl. 8:stoje: NN; Suljo Hadžić, Zoran Randjelović, Jovan Jelenković i Hatema Mejdin. sede: Mendo Jagurinoski, major Kelestura Mensur,  Lubenović Senad, i Vladan Davidović  sl. 9: Sašo Pesevski, Vladan Davidović , Predrag Mitić, Zoran Radovanović, Dalibor Radosavljević...sl. 10:  Miki Stanković, Vladan Davidović i Jovan Jelenković sl. 11: Vladan Davidović i Miki Stanković.


 Suljo Hadžić, 1.vod    

Završno logorovanje na Pazariću na kraju 2.godine 07.06.1990.g - oproštajni piknik

23456

sl 2: Peševski Sašo i Hadžić Suljo. sl 3: Gecić Saša, Peševski Sašo i Hadžić Suljo sl 4:  stoje: Arifi Bekim, Lubenović Senad i Hatema Mejdin; sede: Mitev Dejančo, Hadžić Suljo i Peševski Sašo; leže:  Bjelić Sanib  i dole Edin Turkić  sl 5: Suljo Hadžić i Hatema Mejdin

7891011

sl 9: : stoje: Hadžić Suljo i Salibašić Hajrudin, čuči Davidović Vladan;

         

pitomačka knjižica, svedočanstva iz svih godina i pohvale od Načelnika škole iz Sarajeva i ŠCV Beograd

                      

*Dokumenta pronadjena u porodičnoj kući nakon rata u Bosni. Poslao njegov brat Mevludin.

 


Zoran Radovanović, 1.vod

 

2345678

sl.2 i 3 - Zoran Radovanović - prvi odlazak kući,  sl.4 - stoje: NN, Kaltak Sanel, NN. čuče: Zoran Radovanović i Dragan Stojadinović. sl.5 - Zoran Radovanović, na dežurstvu u ŠCV Beograd.

9  10   11

 sl.11 -  Pazarić, 1990.g, kap.Majher Zvonko, Grubešić Željko, Pljakoli Muhamed, Samolovac Goran, sede: Sarić Predrag i Ćurčić Dragan.


Bundford Atilla, Avdović Midhada i Daniele

SVŠ KoV Sarajevo, kasarna "Maršal Tito"

Nedžad Šehić

Nedžad Šehić

1990.g SVŠ ZADAR : Midhad Avdović-Mige, 2 vozača, Aco Simonovski - Kavadarci

SLUNJ: Nunev Oliver,akademac, Nerkes Beganović-Zenica,Aco Simonovski,Vučićević Dejan-Kragujevac, Drobnjak Borislav, i vozač

Klinac Samir i Nedžad Šehić

Pazarić kod Sarajeva

Pazarić kod Sarajeva

Pazarić kod Sarajeva - Nikolovski Goran 4.vod

Pazarić kod Sarajeva, Marković Jovan 7.vod

Pazarić kod Sarajeva

Pazarić kod Sarajeva

Pazarić kod Sarajeva - Nikolovski Goran 4.vod

Stević Danijel Stevo ...Banja Luka, Školski centar OMJ "Petar Drapšin"

Pitomci 37.klase, s leva: Gaši Bedžet, Zverko...

Banjaluka: Stević Danijel Stevo- okružen banjalučankama

Pitomci 36. i 37.klase u ŠCV Beograd

Hrustić Izudin SVŠ Kov Sarajevo 1989.g

1234

sl 1: Darko Budes, Ivan Stojanovic, Boban Sting, Milan Zanplong sl 4: Bundford Atilla,

5678

sl 8: Bundford Atilla,


 

Goran Samolovac

 

Soba 72: Daliborov 17.rodjendan.

Zukić Sead, Rekić Irfan, Goran Samolovac, Kojić Slavoljub, Radosavljević Dalibor, Adis Djonlagić, Kablar Goran, Vojić Muhamed, Samolovac Dragan, Orce Stojanovski (nedostaju imena drugara iz 36.kl)

Matura djevojačka: Goran Samolovac, Branka, Marijana, Asmir Saletović , Jasmina, Ivan Crnjac, Natalija, neki lik sa akademije

Žurka u Zadru: Drobnjak Borisav, Goran Samolovac , Marjan Aleksovski, Jasmina, Asmir Saletović , Ivan Crnjac, Valkovac Damir

BOKANJAC

Mladenović, Zanplong Milan, Rekić Irfan, Radosavljević Dalibor, Perić,Darko Budes,Dragoljub Jokanović,Nunev Oliver, Marjan Aleksovski, Simonovski Aco

ARTILJERCI NA BOKANJCU

Drobnjak Borisav, Vučićević Dejan, Marjan Aleksovski, Nerkes Beganović, Mladenović, nastavnik APG, Nunev Oliver, Simonovski Aco, Asčić Juro, Perić, Rekić Irfan, Dragoljub Jokanović , Pirke

Žurka u Zadru:

Natalija, Matošević Ivica, Valkovac, Marjan Aleksovski, Branka, Drobnjak Borisav, Goran Samolovac, Marijana, Asmir Saletovic, Ivan Crnjac, Adis Djonlagic

Soba: Sarčević Vladan, Stević Sladjan, Goran Samolovac , Makragić Goran, Ćurčić Goran

Slunj - busola - Samolovac Goran, laser-Oliver Nunev i Midhad Avdovic-Mige

Slunj. - Goran Samolovac i Midhad Avdović-Mige

11     12    13

sl 12- Zlatko Perić, Dragoljub Jokanović, Nunev Oliver i NN

   14    15    16   17

 sl. 14- Borisav Drobnjak i Goran Kablar   sl. 15- Goran Kablar, desno Borisav Drobnjak  sl. 16 - u rovu Zarko Delić i Rekić Irfan, iza Kojić Slavoljub   sl. 17- Marjan Aleksovski, Zlatko Perić, Dalibor  Radosavljević, Aco Simonovski, Milan Žanplong, Borisav Drobnjak....


 Elvedin Smajilbašić

123

sl. 1- Na školskom brodu "Galeb"   sl. 2 -  Gaši Bedžet, Elvedin Smajilbašić sl. 3 -  Gaši Bedzet, Elvedin Smajilbašić, Rebović Dragan.

456

sl. 4 - Elvedin Smajilbašić, Boban Stingić, ...sl. 5 sl. 6 -Kojić Slavoljub, Pljakoli Muhamed, Matošević Ivica, Zoran Milovanović.

789

sl. 7-9 - Elvedin Smajilbašić.

10111213

sl. 10 -Elvedin Smajilbašić i Slavko Basta sl. 11-12 - Elvedin Smajilbašić, sl. 13 - Promocija klase: Elvedin Smajilbašić, Vojić Muhamed, Vukadinović Radiša.


Ivan Stojanović 3.vod

Vulićević Miroslav, Stojanović Ivan, Halilović Mujo

Vulićević Miroslav, Milanović Saša, Stojanović Ivan

Stojanović Ivan, Halilović Mujo

Rahimi Bahri

Stojanović Ivan

Pavlović Goran

Ilijevski Oliver

Babović Milisav

Ilijevski Oliver

Babović Milisav

Pavlović Goran, Babović Milisav, Ilijevski Oliver

Babović Milisav, Ilijevski Oliver

Ilijevski Oliver, Babović Milisav

Stojanović Mara, Stojanović Ivan

Bojanić Bojan

Bojanić Bojan, Pantelić Dejan

Milanović Saša, Stojanović Ivan

Vukomanović Nenad, Stojanović Ivan

Stojanović Ivan, Radjenović Dragan

Stojanović Ivan, Pavlović Goran, Uzarević Vladica

Drugari iz 37.kl


 Aron Bašić, 3.vod 

12 3456

 sl.1 -Pitomačka knjižica  sl.2 - Zakletva u KMT Sarajevo: Mile Rodić, Iljukić Goran i Aron Bašić sl.3-Aron Bašić sl.4-Mile Rodić sl.5-Dejan Savić sl.6-Almir Hadžiselmanović.

 

Košarka u ŠCV Beograd: Simić Goran, Bašić Aron, Djinović Dragiša ...


Almir Hadžiselimović, 3.vod 

2 3 4 5 6

Na dežurstu i sa drugarima (očekuju se podaci)

7 8 9 10 11

sl.8-11 - Zastavni vod 37.klase na Promociji 35.klase


Mario Domazet, 4.vod 

1 2 3

sl-1 Mario Domazet, Ashar Agarević, Elvedin Smajilbašić, Stanić Saša, Pajović, Oliver Ilijevski, Darko Budeš, Vučinić Dušan, Ž......, Beković, Čivović, Mirković, Bedžet Gaši, Džemail Demiri, Kešelj, Boki i Lebanac.  sl-2   Bojan Bojanić sl-3   Na školskom brodu "Galeb" 4.vod: - Nikolovski Goran, Stanojević Dejan, Oliver Nunev, Predrag Vučelić, Mario Momazet, Tošić Vladimir, Gabrić Anđelko, Stanić Saša, Oliver Ilijevski, Biuk Marijan, Beković Siniša, Bojan Bojanić i Blasčanin Slađan.


Nenad Mančić, 5.vod

123

sl-1:  Jahorina 1989.g — Stojanović Nenad, Milan Zanplong, Mančić Nenad, Simić Josip, Robert Nikola Krivokuća, Dragoljub Jokanović, Stojković Dobrica, Mujdžić Asim, Zunko Zvonko, Skeledžić Ante, Vasić Goran, Goran Andjelković, Kothenc Tibor, Vučićević Dejan, Željko Dragojević i Kristijan Strusa.               sl-2:  Ispred kabineta veze, na slici nedostaju: Hasančević Besim, Begović Enes, Miletić Stojan — na slici: Mančić Nenad, Besim Hasančević, Dragan Stojadinović Eddie, Skeledžić Ante, Musa Karabegović, Bogdanović Žarko, Amir Omić, Petrović Zoran, Ljupčo Stojkov, Ristić Goran, Martić Bogoljub, Gjorgi Milanovski, Arsenkov Danijel, Dragi Risteski, Aleksandar Palamarević, Ashar Agarević, Radušinović Miodrag, Mario Domazet, Pajić Jasmin, Andjelko Stojkov, Stević Danijel, Admir Crnalić, Kosić Igor, Civović Semin, Željko Dragojević, Sofić Samir, Saša Gečić i Mujdžić Asim.  sl-2:  Soba 98, 5.vod

456

sl-4:  u očekivanju ručka — iza: Gjorgi Milanovski, Andjelko Stojkov, Ashar Agarević, Mančić Nenad, Arsenkov Danijel, Saša Gečić, Kosić Igor,- trojka ispred: Željko Dragojević, Civović Semin i Musa Karabegović, sl-5:  "živeli" drugari Andjelko Stojkov, Radušinović Miodrag, Mančić Nenad i Begović Enes   sl-6:  5.vod u učionici.


Nenad Grozdanovski, 5.vod

 

12345


  Tibor Kothenc, 5.vod  

   Pazarić     Stojković Dobrica i Tibor Kothenc     


Zdravko Vajić, 6.vod  

234

slika 1 - Zdravko Vajić - zakletva. slika 2 i 3 - Jun 1989.g  Školski brod "Galeb", na putu Kardeljevo (Ploče)-Split-Divulje   slika 4 - Stojkov Andjelko.

56,78910

sl. 5 - Jun 1989.g Divulje kod Splita, obuka u plivanju. Sportsko prvenstvo u malom fudbalu. Ekipa 6/37. Vajić Zdravko, Ristić Goran, Mikolčić Mihael, Bukovski Dražen, Šaćirović Medžid, Ristovski Marjan i Jovanovic Miloš.       sl. 6-7 - Stojkov Andjelko - generalno sredjivanje prostorija, nedeljom sl. 8 - Stojkov Andjelko - zaslužen izlazak u grad sl. 9 i 10 - PRC (pešadijsko-rekreativni-centar) Pazarić - na tenku: Stojkov Andjelko. Poligon za obuku u naseljenom mestu: Šandar Ljubiša i Stojkov Andjelko

11121314151617

sl. 11-13 - Svečana obaveza sl. 14-17 - Zdravko Vajić - pozadinski poligon na Pazariću.

18   19   20   21   22


Vladan Petrović, 6.vod 

1 2 3 4 5


Ljubiša Šandor, 6.vod    

 

2 3  4  5  6

sl. 1 - Ljubiša Šandor, prva fotografija sa pitomačke legitimacije. sl. 2 - Anđelko Stojkov i Ljubiša Šandor. sl. 3 - Obuka u plivanju, jun 1989.g: Arben Hasani i Ljubiša Šandor. sl. 4 i 5 - Ljubiša Šandor u Pazariću. sl. 6 - Anđelko Stojkov, Aleksandar Grkić i iza Miloš Jovanović.

7   8  9 10

sl. 7 - Osenička kosa, Pazarić, maj 1990.g - stoje: Safet Husić, Branko Drobnjak, NN, Miloš Dragić, Jsmin Pajić i Zoran Đurđević. sede: Arben Hasani, Danijel Arsenkov, Ljubiša Šandor, Dražen Bukovski i Draženko Cerovac sl.8 - Ljubiša Šandor i Zoran Đurđević.sl. 9 - Ljubiša Šandor, Beograd Školski centar veze, 1991.godine, Jedinice za elektronsko izviđanje i protiv-elektronska dejstva (EI i PED). sl. 10 - ŠCV Beograd, EI i PED, leto 1991.g - stoje: Dejan Jovanović, Dragović i Dejan Savić. sede u sredini: Filipović Jovica, Todorovski Siniša, Čeljuska Antun, Jovanović Radiša, Urošević Aleksandar, Ljubiša Šandor, Drobnjaković Igor i Zavišić Bojan. sede dole: mornar NN, Hadžić Suljo, Bašić Aron, Radomir Dragomir, mornar NN i Miladinović Dragan.

1112131415

sl. 11-14 - Pitomačka legitimacija. sl. 15 - Dozvola za vanredni izlazak u grad.


Dalibor EIC, 7.vod 

7.vod 37.klasa - 1990.godine Pazarić

7.vod 37.klasa - 1990.godine Pazarić

Pazarić 1990.g Na kraju završetka 2.šk.godine

Šabac 1992.g Nakon preselenja iz InžŠC Karlovac

Trebinjac Mirsad, Crnadak Nikola, Čupić Dejan, Dalibor Eic, Kos Damir, Anđelković Dalibor, Amčović Safet, Goran Marić, Hodžić Hazim

6789

6 - na školskom brodu "Galeb": stoje: Jovan Marković, Ljupčo Stojkov,Božović Radoš, Stanko Novičić, Milomir Lukić, Bogoljub Martić, Sanel Husejnović, Edin Hajder. čuče srednji red: Babović Milisav, Musa Karabegović, Eic Dalibor, Kos Damir i Perović Radomir. čuče ispred: Djinović Dragiša, Bezak Davor, Žarko Delić, Mario Domazet,

 7-  gornji red: Novičić Stanko, Djinović Ljubiša, Bezak Davor, Perović Radomir, Rašković Predrag, Bogoljub Martić, Mitrović Goran, Kos Damir, Vladimir Veselinović, Dragi Risteski, Lukić Milomir, Siniša Todorovski srednji red: Hazim Hodžić, Kojić Slavoljub, Musa Karabegović, Edin Hajder, Podvorica Fadil, Čupic Dejan, Ljupčo Stojkov, Samir Klinac, Eic Dalibor, Miljević Dejan, čuče: Valkovać Damir, Babović
Milisav, Jovanović Zoran, Crnadak Nikola, Djinović Dragiša, Rekić Irfan, Ivan Crnjac na fotografiji nisu prisutni: Marić Aleksandar, Delić Žarko, Marković Jovan, Prvulović Zvonko i Huseinović Sanel

8- na školskom brodu "Galeb": Ivan Crnjac, Samir Klinac, Valkovac Damir, Vladimir Veselinović Vlade, Milivoje Babović , Kojić Slavoljub, Lukić Milomir, Marković Jovan

9 - Hodžic Hazim, Mitrović Goran, Dragi Risteski, Lukić Milomir, Dejan Miljević , Cupić Dejan, Zarko Delic, Hajder Edin, Marković Jovan, Marić Alkeksandar, Vladimir Veselinović Vlade, Zoran Jovanović, Bezak Davor, Djinović Dragiša, Musa Karabegović , Siniša Todorovski, Podvorica Fadil, Babović Milisav, Valkovac Damir, Samir Klinac , Perović Radomir, Sanel Husejnović, Djinović Ljubiša, Crnadak Nikola, Novičić Stanko, Dalibor Eic, Raskovic, Radoš Božović, Ljupčo Stojkov, Kojić, Ivan Crnjac

 

10 - Hodžić Hazim, Crnadak Nikola, Prvulović Zvonko, Hajder Edin, Djinović Dragiša, Kos Damir, Zoran Jovanović, Miletić Stojan, Perović Radomir, Žarko Delić, Dalibor Eic


Ljupčo Stojkov, 7.vod  

345678910

Ugovor, pitomačka knjižica, Svečana obaveza, sportska diploma i diplome sa ORA "Neretva 90" Mostar

1112131415

Partizanska olimpijada "Foča 89"  sl.11 i 12 - u letnjoj bašti izmedju Sarajeva i Ilidže, na kraju 2.godine  sl.13 - Divulje, 1989.god: stoje Ljupčo Stojkov, Musa Karabegović, NN i Damir Valkovac. čuče: NN i Jovan Marković.  sl.14 - ŠC OMJ "Petar Drapšin" Banja Luka.sl.14 - Ljupčo Stojkov, Bogoljub Martić i Zoran Mitrović.


Ervin Kozica 8.vod   

1   2   3   4   5

sl.1 - Pitomačka knjižica sl.2 - Svečana obaveza 1989.g Ervin Kozica, iza Emir Ljevaković, Slaviša Milić, ispred Dževad Kičara.sl.3 i 4 - 8.vod 37.klasa, obuka u plivanju u Divuljama. Na slikama: Vrankoviž sanjin, Palamarević Aleksandar, Ramić Esad, Čeljuška Antun, Urošević Aleksandar, Ljevaković Elmir, Naskovski Saško, Ervin Kozica, Kaleštura Mensud, Stanojević Dejan, Pantelić Dejan, Mladenović Alexandar, Aleksov Goran. sl.5 - Ervin Kozica na raspustu kod kuće.
 

Školski centar veze Beograd

6  7  8  9

sl.6-7 - Ervin Kozica, Injac Božidar, Amidžić Irnis, ...  sl.8-9 - Drugari ...

10 11 12 13 14

sl.10 - NN i Ervin Kozica sl.11 -  1990.g: Ervin Kozica, Šemso Musić, Časlav Zuvić. sl.12 - Ervin Kozica       sl.13 - Drugari... sl.14 - Ervin Kozica, Goran Zec, Srđan Mihajlović i NN

15 16 17 18

sl.15 - Ervin Kozica. sl.16 - Diskoteka "Boa" Sarajevo: Ervin Kozica i Saško Naskovski. sl.17 - Ervin Kozica i Dejan Ćirić iz 36. klase u Beogradu na Kalimegdanu. sl.18 - Drugari iz 36. i 37.klase u ŠCV Beograd.


 Saško Naskovski, 8.vod 

1    2    3

sl.1 i 2 - Ervin Kozica i Saško Naskovski. sl.3 - Ervin Kozica.


Enes Begović 8.vod 

1  2  3

slika 1 - Enes Begović, prva pitomačka. slika 2 - Injac Božidar, Enes Begović i Stević Danijel.  slika 3 - Stević Danijel, Injac Božidar, Radojević Rade i Enes Begović.

4  5  6  7

slika 4 - Enes Begović i Agarević Ashar. slika 5 - Omić Amir i Enes Begović. slika 6 - Enes Begović, Marjan Aleksovski i Pantelić Dejan. slika 7 - Enes Begović na dežurstvu u bataljonu.


Amir Omić, 8.vod     

1 2 3 4 5 6

7 8 9 10 11

12  12  14

 


17.A klasa ISVŠ Sarajevo *preuzeto sa Yu-tube

 


Oliver Ristov,17.A kl ISVŠ

kasarna Maršal Tito Sarajevo

2345

obuka u skijanju na Jahorini

6789

kasarna Maršal Tito Sarajevo

1011121314

 

Komandant SVŠ pukovnik Čičković Mijo, koji je do poslednjeg dana svog života (07.04.1992.g) ostao medju svojim pitomcima na Pazariću gde je doživeo moždani udar.


k-dant bataljona
kap.I.kl. Milorad Arsenović


zamenik za politički rad
kap.Grubešić Željko

 


Članak iz Narodne Armije "KAD DORASTEŠ DO PUŠKE"

"Za sve ukuse" 16.A i 17.A ISVŠ


 

2.vod 37.kl ŠCV Beograd

Pitomac Izudin Hrustić


 

 

 

 

 

 

 

Zastavni vod 37.kl na Promociji 36.kl SVŠ 13.07.1991.g

 

 

 

 


Adis Djonlagić

03.09.1988.g SVŠ Sarajevo, Na Zakletvi, Adis Djonlagić

19.06.1990.g Pazarić, Na kraju logorovanja

07.06.1990.g Pazarić - Oproštajno logorovanje

Muslija Veludin, Stefanović Prvoslav, Hrustić Izudin, Samolovac Goran, Pjakoli Muhamed, Legenda najbolji komandir Majher Zvonko, Kablar Goran, Lepir Slaviša, Božinoski Zoran. sredina: Bunford Atila, Adis Djonlagić, Živković Bojan, Hatema Mejdin, Mladenović Zvonko. sjede Petruševski Sašo, Matošević Ivica i Ranđelović Goran

07.06.1990.g Pazarić Oproštajni piknik

Adis Djonlagić, Mirović Rajko, Radivojević Slobodan, Hasančević Besim, Radovanović Zoran, Trebinjac Mirsad, Mešić Edin, Živković Bojan, Goran Samolovac, Stefanović Prvoslav, Antic Dragan, Markovic Saša, Munever Zukic, Ivanovski Boban

07.06.1990.g Pazarić Oproštajni piknik. Adis Djonlagić, Zoran Božinoski i Besim Hasančević

07.06.1990.g Pazarić Oproštajni piknik. Adis Djonlagić, Zoran Božinoski i Dragan Tasić

07.06.1990.g Pazarić Oproštajni piknik. Adis Djonlagić i Zoran Radovanović

07.06.1990.g Pazarić Oproštajni piknik.

Adis Djonlagić, Matošević Ivica, Goran Samolovac, Mirović Rajko, Stević Sladjan

07.06.1990.g Pazarić Oproštajni piknik.

AŠC Zadar

AŠC Zadarlevo: Adis Djonlagić desno:  Valkovac Damir, Adis Djonlagić (37.kl), Zunić Zvonko, Boban Stingić, Menge,


 

 

 

 

 

 

Podvorica Fadil

 

na školskom brodu "Galeb"


 

EI i PED Beograd: Nermin Pozderović "Lato" i drugari


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Nedžad Šehić 3.vod

Imsad Spahić i Nidžad Šehić

 


 

Aleksandar Jašić

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Admir Crnalić, 5.vod

Obuka u skijanju - Jahorina 1989 godine – Ristić mali, Almir Sprotiva, Željko Stanković, Nevres Trumić, Almir Ajdinović, Aco Simonovski, Profesor kap.I kl.,
Nenad Vukomanović, Ivica Brkić, Igor Kosić, Kiro Petrov, Bojan Stanišić, Fikret Hasanović i Muamer Hasanović.

Svečana obaveza 37. klase Sarajevo
s leva na desno: Goran Anđelković, Almir Ajdinović, Admir Crnalić, Muamer Hasanović, Nevres Trumić, Nenad Grozdanovski, Ante Skeleđić, Dragoljub Jokanovic, Stojan Miletić, Asim Mujđić, Fikret Hasanović i Tibor Kothenc.


Dragi Risteski, 5.vod

 


Bojan Stanišić, 5.vod

Bojan Stanišić i Zoran Radovanović

Zoran Radovanović - dežurni 37.klase



Senad Subašić

17.A kl ISVŠ

 


Dejan Lazarević

17.A kl ISVŠ

Dom JNA Sarajevo za Dan JNA 22.12.1991.g

Nenad Aleksić, Danijel Pešić i Dejan Lazarević

Dejan Lazarević i Nenad Aleksić


Aleksandar Staniskovski

17.A kl ISVŠ

1

2

3

sl-3:  Stoje: Goran Pranjić, Aleksandar Staniskovski, Sašo Gjuršeski, Muamer Sutrović, Mehmedspahić Šuhret, Buda, Savić Nenad, Samir Tursunović i Subašić Senad. čuce: Muhibić Suad, Brković Nenad, Pešić Daniel,

4

56

sl-5: Stoje: Goran Pranjić, Muamer Sutrović, Aleksandar Staniskovski, Brković Nenad, Saša Andrić, Pešić Daniel, Cvetkov Dragan. čuče: Nenad Filipović, Ordevski Gane, Ristov Oliver, Barjaktarov Jordančo. sl-6: Aleksandar Staniskovski i Cvetkov Dragan.

 


Posvećeno Nenadu Brkoviću zvanom "Brka"


 

Saša Jovanović,   17.A kl ISVŠ 

    

 


Samir Tursunović, 17.A kl ISVŠ 

Aleksandar Staniškovski i Samir Tursunović


 

  Sajt je konfigurisan za Internet Explorer i rezoluciju ekrana 1280x1024  * * *  poslednje  izmene su izvršene:   08-02-2018  Web-master: Mil@n-svš kov sarajevo   e-mail: svs.kov.sarajevo@free.fr